O mně

Jsme schopni předat a naučit jen vlastní zkušenosti a to, v co sami věříme.

Libor Hajda

regresní terapeut, zakladatel brány k uzdravení a celostní regresní terapie, sportovec, trenér

Jmenuji se Libor Hajda, narodil jsem se v roce 1978. Vše co vyučuji a praktikuji vychází z mých vlastních zkušeností. Ať už v roli toho, kdo si tím procházel nebo jako terapeut. Za moji víc jak 8 letou praxi mám za sebou přes 1000 terapií. 

Má duchovní pouť začala mocným zasvěcovacím rituálem energie deeksha, meditacemi a otevřením se svému mimosmyslovému vnímání. Praktikuji energii reiky a léčení theta healing. V roce 2013 jsem úspěšně prošel kurzem regresní terapie minulých životů a spirituální regrese ve škole Getting better school, kde jsem následně působil i jako asistent a vyučující při kurzech. Procházel jsem si mocnými meditacemi a rituály při mém pobytu v Indii ve Onneness univerzity.

V dnešní době vedu vlastní terapeutickou praxi a školu regresní terapie, vyučuji meditace a provozuji víkendové akce léčení a probuzení. Pracuji s dospělými i dětmi. Zahájil jsem vlastní zkoumání příčin parkinsonovy choroby. 

Jsem vášnivý sportovec a trenér. Tak jak se posouvají mé hranice duchovního růstu, tak posouvám dál i možnosti svého fyzického těla. Pracuji s lidmi nejen na jejich duchovní a zdravotní stránce, ale trénuji i jejich sportovní a tělesnou dovednost.

Mým cílem je ukázat lidem možnost změny vlastního života, nalezení směru ke štěstí a uzdravení a předat mé zkušenosti dál.

Vytvořte si webové stránky zdarma!