Meditace a cesty k probuzení

Meditace je stav klidu, kdy přijímáš bez podmínek.       Probuzený žije, nebojuje a vnímá hojnost ve všem.

Meditace

Meditace není něco, o co se máme snažit myslí a egem. Je to klid a přirozený stav bytí. V meditaci v sobě probudíme jen to, co jsme sami schopni dát, na co jsme sami připraveni. Vstoupíme jen tam, kam jsme schopni opravdu jít. 

Mnoho lidí se snaží meditovat nad nějakým záměrem, chtějí něčeho docílit a jdou "rovnou na věc". Ale pokud nejste připraveni něco mít, nejste sami schopni něco dávat, tak tam nedojdete ani v meditaci. Pomocí meditace jsme schopni posouvat své hranice. Tak jak se posuneme v meditaci, tak je posuneme i ve svém životě.

Meditace je klid, ať už v ní budu dělat cokoliv. Existuje mnoho druhů meditací. Může to být práce s dechem, tělem, vizualizacemi, nahlížení bez ega a zasahování mysli. 

Meditace je součást života. Meditace vede člověka krok po kroku k naplnění. Otevírá další a další možnosti stejně, jak se otevírá člověk světu a životu. Až je člověk připravený, ukáže mu i stavy osvícení.

Nabízím Vám pravidelné meditace ve skupině i jednotlivě. Budu Vás učit jít krok po kroku v meditacích k dosažení Vašeho cíle. Cíl každého je žít v lásce, naplnění a štěstí.  Pro každého toto naplnění znamená něco jiného. 

Nabízím 

- učení základů meditace a používání dechu 

- navození klidu a vstupování do Vědomí

- nahlížení na bloky a traumata v meditaci, bránící k dosažení cílů

- pokročilé a dechové meditace s vizualizacemi

- programování budoucnosti pomocí meditace

- zažití stavu probuzení a osvícení

- pravidelné večerní meditace, víkendové pobyty spojené s jógou

V případě zájmu mě kontaktujte nebo se přihlaste již k vypsanému termínu. Sledujte fb stránky branakuzdraveni, kde naleznete případné novinky a termíny.

Cesta k probuzení

Jedná se vždy o víkendovou akci. Každý víkend jedna cesta zaměřená na jiné téma. Celkem šest cest. Propracovaný program s prací s vlastním podvědomím. Dva až tři dny intenzivní práce sami na sobě. Víkend plný meditací, léčení a duchovního učení. 

 V těchto kurzech se snažíme nejen pracovat se svými bloky, které nám brání v postupu dál, ale i o změnu myšlení. Díky učení získáváme nový pohled na věc, jak je možné přistupovat k našim životním zkouškám, situacím, a tím změnit celkový přístup k životu, k našim blízkým i sami k sobě.

Pod odborným vedením se budete učit meditovat. V těchto meditacích budete vstupovat do klidu mysli, vstupovat do vlastních nejtemnějších stránek podvědomí a opět z nich vystupovat. Spojením s novým náhledem na život budete odbourávat svá stará omezení. V každé cestě - kurzu se zaměříme na jiné téma a s tím budeme po celou dobu pracovat. Čeká Vás čištění rodových linií, zbavování se strachu na všech úrovních - jak fyzického těla, tak i duše. Budete podstupovat posvátné rituály, spojovat se s přírodními elementy a otevírat se božskému vedení. Zažijete strach a omezení z Vašich myšlenek a vlivu okolí, zažijete pocity naplnění a klidu. Zažijete pocit neobyčejné vlastní vnitřní síly.

Témata jsou rozvržena tak, aby člověk, který postupně podstupuje tyto cesty nabíral potřebné duchovní znalosti a odbourával všechna omezení krok po kroku, aby mohl být spojen se svým božstvím a dojít k probuzení.

Cesta Láska - nejdříve se musíme otevřít lásce v životě. Lásce k sobě, druhým, dětem, životu... V této cestě řešíme rodové linie, pracujeme s vlivem matky a otce, pracujeme s naším vnitřním dítětem. Jsme napojeni na proud lásky z universa. 

Cesta Strach z budoucnosti - V této cestě po otevření se lásce, konečně můžeme vstoupit do bloků, které nám brání jít v životě dál. Náš strach z budoucnosti, z toho co bude. Strachy nejen naší současné inkarnace, ale i našich minulých životů i společenský strach. Poprvé se vědomě spojíte s duchovní bytostí a využijete její pomoci.

Cesta Zdraví - Tato cesta je až na třetím místě. Nemůžeme být zdraví, když se nemáme rádi a nemáme lásku v životě. Nemůžeme být zdraví, když se bojíme budoucnosti. Až teď nastává chvíle práce na našem zdraví. Ať už fyzické nebo psychické nemoci. V této cestě se naučíte vidět nejen důvody Vaší nemoci, ale i to, co Vám přináší a proč se jí nechcete vzdát. V této cestě budete učeni,  jak využít přírodních elementů a zapracujete na nejtěžším vztahu Vašeho života.

Cesta ....

Následují další 3 cesty jsou spojené s duchovním růstem, spojením se s Antaryaminem v nás, zasvěcením a propojením s božstvím vedoucí k probuzení.

Tyto programy probuzení se provádí ve větších i menších skupinách. Dle potřeb a naladění klienta. Je možné udělat i soukromé cesty.

V případě zájmu se prosím přihlaste již k vypsanému termínu nebo napište. Budu se vám snažit vyjít vstříc. Novinky sledujte na fb stránkách.Vytvořte si webové stránky zdarma!