Škola regresní terapie CRTh

Jsme to, co jsme se naučili a prožili, a to také předáváme dál.

Jedná se o kompletní kurz Celostní regresní terapie, kde jsou sloučeny oba kurzy a techniky regresní terapie minulých životů a spirituální regrese poznání duše v jeden kurz, který je spojený s hypnózou, energetickým léčením, meditacemi a prací s fyzickým tělem.

Jde o jedinečný a nejobsáhlejší kurz v rámci jednoho učení. V kurzu se budete učit nejen regresní a vzpomínkovou terapii na minulé životy a traumata současného, ale stanete se i průvodcem duchovním světem a poznání duše. Naučíte se meditovat a předávat tyto meditace dál, budete napojeni na své průvodce a budete používat léčebnou energii v rámci sezení. Sami si projdete rituály s meditacemi k otevření svého mimosmyslového vnímání a naučíte se základy energetických operací. Budete napojeni na své průvodce a bytosti světla. 

Po celou dobu budu vaším učitelem a průvodcem já. Budu vám plně k dispozici po celou dobu kurzu a kdykoliv i mimo kurz. Budete pracovat sami na sobě, mezi sebou, ale i provádět sezení přímo se mnou jako klientem. Každý z vás podstoupí sezení s klientem v mé přítomnosti a dohledu. Jde mi o vytvoření samostatných terapeutů, kterým předám co znám, podtrhnu jejich kvality a s těmi s nimi budu pracovat. Každý jsme jiný, máme jiné cítění a vhled a správný učitel má nalézt kvality studenta a v nich ho podpořit. Zároveň tento kurz slouží jako motivační. Naučíte se motivovat sebe i druhé k nalezení cesty v tomto životě. Budete se učit jak programovat svoji budoucnost a jak se probudit do hojnosti a bohatství. 

Základní schéma kurzu:

 • jak navodit uvolněný meditativní stav a hypnózu
 • kompletní regresní terapie minulých životů - provádění klienta minulým životem, hledání traumat a jejich léčení
 • hledání traumat duše mimo minulé životy - např. v duchovním světě nebo jiných existencí
 • regresní terapie současného života - procházení dětství, prenatálního období a současného života
 • spirituální regrese poznání duše - stanete se průvodcem v duchovním světě, naučíte se s klienty poznávat duši a duchovní svět pro jejich potřeby
 • jak komunikovat s průvodci a bytostmi světla
 • odvádět přivtělené duše
 • používat léčebnou energii, energetické léčení a provádět energetické "operace"
 • základy šamanismu a léčení pomocí přírodních elementů
 • meditace, programování budoucnosti, vizualizace
 • otevření svého mimosmyslového vnímání a vnímání energií klienta 
 • a další techniky k profesionální práci terapeuta a schopnosti vlastního duchovního růstu

Kurz bude probíhat intenzivní víkendovou formou, po dobu 8 víkendů. Pátek až neděle. Rozestup během jednotlivých částí bude plánován na měsíc a půl. Tento plán je z toho důvodu, aby jste si nemuseli brát dlouhé volno nebo dovolenou v několika celých týdnech. Dále, dle mého názoru, je důležité být častěji v kontaktu, nejen pro váš duchovní růst, ale i neustálé a častější procvičování regresních technik pod dozorem.

Cena ročního kurzu CRTh je 80.000 CZK ( bez ubytování a stravy), za obě regresní terapie. Tedy za jeden víkend 10.000 CZK ( + ubytování a strava cca. 2000 CZK). Lze platit i po jednotlivých víkendech. Kurzovné je konečné a nebude navyšováno. V rámci ceny kurzu můžete za mnou kdykoliv přijet a zapracovat se svými problémy a projít u mě terapií zdarma. 

Ten, kdo projde tímto kurzem, bude schopný samostatně pracovat jako regresní terapeut. Tento kurz je vhodný i pro ty, kteří neuvažují o práci terapeuta. Za dobu kurzu na sobě uděláte tolik práce a vlastního poznání, jako za několik let vlastního snažení a získáte i možnost pomáhat blízkým. 

Zájemce o kurz prosím o zaslání soukromé zprávy nebo se přihlásit do termínu již vyhlášeného kurzu. 

Vytvořte si webové stránky zdarma!