Já, léčení a terapie

Jmenuji se Libor Hajda, narodil jsem se v Olomouci v roce 1978. Jsem praktický člověk, vše musím pevně uchopit nebo alespoň mít vlastní zkušenost, abych uvěřil. Nestačí mi přečíst knihy nebo si nechat něco vyprávět. Vše, co nabízím, je má vlastní zkušenost, zkušenost mých klientů nebo kolegů.

Léčení a terapie, kterými se zabývám, vychází z toho, najít příčinu obtíží, ať už se jedná o zdravotní potíže a nemoci, psychiku, fobie, narušené vztahy a pod.

Nestačí si vzít prášek, když bolí hlava, musíme nejdříve zjistit proč a vyřešit jádro problému, jinak se bolest vrátí a pokud s ní nic neuděláme, zjistíme, že bereme víc prášků nebo jsme ještě více nemocní.

Hodně klientů se mně ptá, jak taková terapie probíhá. Samozřejmě, že je určitý předpoklad, ale opravdu nelze dopředu říci podrobnosti. Někteří lidé příjdou na LBL sezení, ale vzhledem k jejich problému v průběhu terapie zjistíme daleko hlubší zranění a je potřeba nejdříve pracovat s ním např. pomocí regresní terapie současného či minulého života, holistického léčení, odvádění přivtělených duší či jiných energií nebo energetického léčení. Pracuji s klienty v hypnotickém transu nebo pomocí volné asociace a přemostěním, provádím jak fyzickou, tak i energetickou terapii těla, využívám pomoc šamanských technik a zvířat a duchovních a světelných bytostí. Každý klient nejdříve vyplní jednoduchý dotazník, ze kterého získám základní informace jeho problému, po té v meditaci před sezením se snažím o napojení na něj a zpřístupnění dalších informací.

Terapie probíhají buď u klienta, na mé adrese, či na neutrální půdě dle dohody. Vždy záleží na vzájemné dohodě a nejlepším možném místě, vzhledem ke spokojenosti klienta.

S případnými dotazy mě neváhejte kontaktovat.

S láskou Libor