Spirituální regrese/Regrese duše - terapie duše podle života mezi životy

Toužíte zjistit jestli "to" existuje? Chcete znát plán vlastní duše? Poznat zpřízněnou duši, Vašeho průvodce či anděla strážného? Potkat se se zesnulými? Narovnat vztahy ve svém životě? Otázka - Kdo jsem? Odkud pocházím? ...

Ano, je to možné a velice jednoduché. Spirituální regrese nabízí to, co jste mohli zažít pomocí astrálního cestování, klinické smrti či opravdu velkými zkušenostmi v meditacích. Tato unikátní technika Vás dovede přes minulý život a bod smrti do duchovního světa, přesně tam, kam jde Vaše pravé já, Vaše duše po smrti. Ocitnete se v duchovním prostoru, kde jste opravdu doma. Váš svět, který tak dobře znáte, potkáte se s "radou starších", můžete jim položit otázky a požádat o rady do Vašeho současného života, potkáme se s Vaší "skupinou duší" a dušemi z Vaší současné inkarnace. Můžete se i jich zeptat, co pro ně můžete udělat, urovnat vztah, napravit a pochopit  vzájemné žití, potkat se se zesnulými a znovu si s nimi pohovořit. Půjdeme na výběr Vašeho současného života a zjistíme, co jste si vlastně naplánovali a tím dojde k obrovskému pochopení. Čeká nás výběr rodičů, vzájemné lekce a vysvětlení našeho učení.

Je to obrovský zážitek a touto terapií dostanete nejen léčení a narovnání vztahů, ale obrovské vědění a vlastní zážitek, který Vám už nikdo nikdy nevezme. Je to velice emotivní a nádherná cesta poznání a osobního růstu.

Myslíte, že to není možné? Ano, i já byl takový. Spirituální regrese (terapie duše) vychází z metody života mezi životy (LBL), jejímž zakladatelem je dr. Michael Newton, který během více jak 30 let své praxe objevil možnost, jak se dostat do nejhlubší paměti našeho bytí, naší duše. Tato terapie je ve světě již mnoho let známa a používána. Do České republiky ji přivedla vynikající regresní terapeutka Bernadeta Hodková, žijíci ve Francii se svojí unikátní školou Getting Better Shool. Knihy Mihaela Newtona - Cesty duší, Osudy duší, Učení duší, Vztahy duší a Život mezi životy, vyšly v češtině.

Sezení probíhá v hypnotickém transu a trvá kolem 4 hodin.

 

Některé vesmírné záhady nemají být nikdy rozluštěny. Ale to, kdo jsme a proč jsme tady, mezi ně nepatří. Odpověď na to, si nosíme v sobě.